Вища і професійна освіта

У Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування в рамках наукового експерименту Всеукраїнського рівня відбувся семінар – практикум на тему: «Електронний освітній контент як дієвий засіб здійснення ефективної взаємодії суб’єктів професійно-технічної освіти».

У засіданні прийняли участь науковці лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту ПТО НАПН України, заст. директора з НМР Криворізького металургійного інституту НМетАУ, педпрацівники  КЦПОММ, ПТНЗ міста, методисти НМЦ ПТО.

У рамках семінару-практикуму розглянуті питання ефективності використання електронного освітнього середовища, особливості застосування і можливості у професійно-технічній освіти електронного  контенту, використання хмарних технологій на уроках.

У рамках практичної частини семінару науковцями були проведені два майстер – класи за програмою формувального етапу експерименту «Створення  та використання ЕОР в інформаційно-освітньому середовищі».

Проведення семінару – практикуму дозволило педагогам ознайомитися з науковими підходами щодо оптимальних форм розробки, використання  та розміщення електронного освітнього контенту в інформаційно-освітньому середовищі, отримати нові знання і навички роботи з програмним забезпеченням і тим самим підвищити інформаційну культуру педагогів. Такі заходи позитивно впливають на практичну складову впровадження інновацій в навчальний процес. Дякуємо колегам з Інститут ПТО за співпрацю!

 

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області