Вища і професійна освіта

На Дніпропетровщині продовжується проект Skypе-консультування «Професія поряд» для школярів сільських шкіл Дніпропетровської області – це віртуальне знайомство з робітничими професіями, навчальними закладами міста та області, освітніми послугами, можливостями працевлаштування та кар’єрного зростання.

За сприянням навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області та Дніпропетровського обласного центру зайнятості на базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Підходь до вибору професії відповідально».

Майже 60 учнів шкіл адміністративно-територіальних одиниць Солонянського, Юріївського, Петропавлівського та Апостолівського районів області ознайомились із змістом професій та пройшли експрес-профдіагностику щодо вибору майбутньої професії.

Учні та педпрацівники центру продемонстрували майстер-класи з професій:

  • «Перукар» - накручування волосся, демонстрація різних методів фарбування волосся (балаяж, омбре), демонстрація постижів, укладання зачісок на манекенах;

- «Квітникар. Декоратор вітрин» - створення макету садового ландшафту, пересаджування квітів, складання паперових декоративних квітів;

- «Флорист» - створення флористичних композицій;

- «Офіціант. Бармен. Адміністратор» та «Майстер ресторанного обслуговування» - складання серветок різними способами та обслуговування клієнтів;

- «Адміністратор. Агент з організації туризму» - розробка екскурсійного маршруту промисловими стежками Дніпропетровщини.

Школярі зацікавились презентованими професіями та висловили побажання відвідати Дніпровський  центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу.

Проект Skypе-консультування «Професія поряд» продовжує свою ходу.

 

О.В.Гришаєва,

в.о. директора НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області