Вища і професійна освіта

У рамках спільних заходів НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з громадською організацією «Промінь Дніпро» з метою виконання «Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 » на базі Вищого професійного училища №17 проходять тренінги для учнівської молоді. Метою тренінгів є проведення превентивної роботи та відбір учнів , які висловили бажання отримати знання в сфері запобігання торгівлі людьми та тренерські навички проведення інформаційних сесій в навчальних групах свого закладу за методом «Рівний – рівному».

Тренінгові заняття проходять з використанням відеоматеріалів, фільмів, інформаційних лекцій, рольових ігор та інших інтерактивних методів.

Перший тренінг розпочався зі знайомства присутніх один з одним (адже юнаки та дівчата з різних навчальних груп), з тренерами, правилами роботи в групі, завданнями, відповідями на анкету з проблем торгівлі людьми інше.

Тема тренінгів щодо проблем торгівлі людьми для молоді наразі актуальна. У сучасній економічній ситуації в країни та на порозі закінчення навчального закладу , вже маючи робітничу професію, молодь мріє про високі зарплати, кращі умови життя , роботи але питання особистої безпеки залишаються поза увагою. Тому запропоновані тренінги не тільки розширюють світогляд кожного, а й формують розуміння сучасних реалій, загроз та негативних явищ у багатовимірному сучасному світі.

Слухачі отримали буклети, методичні матеріали , нормативну базу.

Подальші заняття, які проводитимуться у формі тренінгів, сформують практичні навички тренерської діяльності.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області