Вища і професійна освіта

В Національній металургійній академії вручили сертифікати слухачам курсу «Енергетичний менеджмент». Курси пройшли майже 40 слухачів – військовослужбовці та їх родини.

Програма курсу складалася з теоретичних та практичних занять, спрямованих на здобуття практичних навичок, що дозволяють випускникам проводити енергетичний аудит різного типу будівель і надавати рекомендації з удосконалення їх енергоефективності.

Навчання провели в межах міжнародного проекту «Україна - Норвегія», що спрямований на професійну перепідготовку, соціальну адаптацію та сприяння працевлаштуванню звільнених у запас військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур. Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та у партнерстві Національної металургійної академії України й Університетом Норд (м. Бодо, Норвегія) та іншими.

Після закінченню курсів і складання іспитів слухачі отримали свідоцтво державного зразка про професійну перепідготовку та відповідний сертифікат від Національної металургійної академії України, диплом від Посольства Королівства Норвегія в Україні та спільний сертифікат Національної металургійної академії України та університету  Норд.

Окрім професійної перепідготовки, військовослужбовці та їх сім’ї  отримали психологічну допомогу з соціальної адаптації та здобули практичні навички з пошуку роботи та працевлаштування, зокрема, навички написання резюме та спілкування під час співбесід з працедавцями. Слухачі також ознайомилися з різноманітними методами пошуку роботи та особливостями створення власного бізнесу.