Вища і професійна освіта

Студенти Університету ім. Альфреда Нобеля успішно захистили дипломні роботи за спеціальностями «Право» та «Філологія. Переклад» у польському виші. Захист пройшов у межах програми подвійних дипломів з Вищою Школою HUMANITAS у місті Сосновець ( Республіка Польща).

За рішенням екзаменаційної комісії 16 здобувачів з Університету імені Альфреда Нобеля отримали дипломи. Серед них: Анастасія Галагуза, Ганна Гладких, Яна Жефарська, Владислав Коваленко, Микита Компанієць, Юлія Куцевол, Сергій Сітов, Дар’я Таран, Пилим Храмцевіч та Станілав Чигиринський, з відзнакою – Юлія Булатова, Валерій Єськов, Юлія Крикливець та Андрій Свистун.

Університет ім. Альфреда Нобеля вже має досвід партнерства з польськими вишами у реалізації міжнародних програм подвійних дипломів: майже 50 випускників вже отримали бакалаврські дипломи одразу двох вишів – Університету імені Альфреда Нобеля та Вищої Школи Менеджменту Охорони Праці у місті Катовіце (Польща).

А на початку наступного року кафедра англійської філології та перекладу Університету імені Альфреда Нобеля спільно з польськими партнерами відкриває міжнародну інтернатуру, до якої планує запросити випускників з двома дипломами.