Вища і професійна освіта

З нагоди 100-річчя бою під Крутами, Дня Соборності України та Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у рамках співпраці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук учні та викладачі української мови і літератури Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, професійно-технічного училища №2, вищого професійного училища №55, вищого професійного училища №17, Дніпровського центру професійної освіти, Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій стали учасниками літературного вечора «Герої живуть у віках», що відбувся у Палаці культури студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

На цьому вечорі учні ПТНЗ стали не тільки учасниками філософської розмови про подвиги народу та розуміння єдності й цілісності України. У тісному і домашньому колі вони мали змогу поділитися, хто власною поезією, а хто віршами улюблених поетів про Батьківщину та її незламних героїв.

Літературний вечір – це ще одна можливість творчим учням профтехосвіти продемонструвати неймовірний заряд натхнення, що живе у їхніх душах.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області