Вища і професійна освіта

Навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області з лютого 2018 року у формі семінару-практикуму розпочав роботу секції для новопризначених заступників директорів закладів П(ПТ)О області.

Група слухачів, в яку входять 14 заступників директорів навчальних закладів, ознайомились з програмою та етапами семінару, отримали рекомендації щодо проходження стажування в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, які визначені департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. На установчо-інформаційному етапі семінару розглянуті питання:

       – реформування професійної освіти в сучасних умовах;

       – нормативно-правові документи, які регламентують діяльність закладів П(ПТ)О;

       – посадові обов’язки заступників директора за напрямками роботи;

       – планування і розподіл робочого часу керівника;

       – циклограма роботи заступника директора на навчальний рік;

       – організація роботи з охорони праці в закладах П(ПТ)О;

       – ознайомлення з можливостями інформаційно-аналітичного центру НМЦ ПТО;

       – використання ІКТ при забезпеченні документообігу навчального закладу.

Наступні етапи семінару передбачають проходження стажування в навчальних закладах в період лютого-квітня 2018 року та проведення консультування слухачів з питань організації навчально-виробничого процесу. Програма та установчі матеріали семінару надіслані слухачам для практичного використання.

На підсумковому етапі в травні слухачі представлять творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах П(ПТ)О та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області