Вища і професійна освіта

Педагоги ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини на засіданні комісії з професій транспорту та зв’язку Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України вперше презентували авторські оригінал-макети навчально-методичних розробок:

Царичанський аграрний професійний ліцей презентував:

  • Електронний засіб навчального призначення для закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Тестові завдання з професійно-практичної підготовки з індивідуального навчання водінню автотранспортними засобами за професією «Водій автотранспортних засобів» ДСПТО 8322.ОІ.00.60.24-2012; (Категорії «С», «С1»)»;
  • Робочий зошит з «Виробничого навчання» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», ДСПТО 4121.ОК.74.12;
  • Робочий зошит з «Бухгалтерського обліку» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», ДСПТО 4121.ОК.74.12.

Ордена « Знак Пошани» Вищепрофесійне училище № 75:

  • Збірник планів уроків з індивідуального навчання водінню автотранспортними засобами за професією «Водій автотранспортних засобів» ДСПТО 8322.ОІ.00.60.24-2012; (Категорії «С», «С1»)».

Роботи отримали високу оцінку та направлені на науково-методичну експертизу для  присвоєння грифу МОН України. Сподіваємось на позитивну оцінку. Процес напрацювання та використання авторських розробок – це перехід на новий зміст робочого навчального плану, котрий визначено професійними стандартами базованих на рівнях компетенцій.

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦПТО

у Дніпропетровській області