Вища і професійна освіта

Планом спільних масових заходів навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з комунальним підприємством Дніпропетровської міської ради «Патріот» для викладачів захисту Вітчизни профтехучилищ області протягом навчального року організовані та пройшли три тренінги, а сьогодні, на військовому вишколі вони відпрацювали військове завдання на полігоні.

Спочатку викладачі повторили отримані раніше знання по наданню першої домедичної допомоги по протоколу MARCH, перейняли досвід інструкторів по відпрацювання тактичних військових дій у малих підрозділах, застосування бойових стійок: стоячи, з коліна, лежачи.

Далі приступили до виконання бойового завдання – спасіння військового.

За заданим симуляційним сценарієм викладачі відпрацювали роботу з топографічною картою по визначеним точкам, на шляху отримували вводні по засідкам, обстрілам, самі отримували травми, надавали допомогу і вчасно доставили умовного пораненого в контрольний пункт.

Результат роботи – досягнуто, викладачі отримали та відпрацювали на практиці сучасні знання про нову формацію війни, про практичні дії військових в цих умовах. А ці знання та вміння вони передадуть учням.

Вдячні колегам КП «Патріот» за плідну співпрацю!

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області