Вища і професійна освіта

Відповідно до пріоритетів Міністерства освіти і науки щодо оновлення змісту профтехосвіти через впровадження ефективних форм навчання НМЦ ПТО у Дніпропетровській області проведено засідання творчої групи з впровадження елементів дуальної системи навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників.

В засіданні взяли участь працівники методичної служби області, педагоги Криворізького гірничо-технологічного ліцею,  начальник бюро розвитку персоналу відділу кадрів ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»  Фурсов Є.С..

На засіданні обговорено зміст та переваги впровадження елементів дуальної системи навчання з професії «машиніст електровоза».

Роботодавцями зазначено, що впровадження елементів дуальної системи навчання в виробничих підрозділах ПАТ «КЗРК» значно підвищить якість підготовки кадрів.

Учасники склали  алгоритм (дорожню карту) упровадження елементів дуальної системи навчання у професійну підготовку, підготували план заходів по реалізації програми впровадження елементів дуальної системи навчання, окреслили формат укладання договору про співпрацю між Криворізьким професійним гірничо-технологічним ліцеєм та ПАТ «КЗРК», визначили необхідність розроблення перехідного навчального плану з врахуванням вимог роботодавців.

Методичною службою Дніпропетровщини планується організація та участь у регіональних круглих столах, семінарах за результатами впровадженню елементів дуальної форми навчання з професії машиніст електровоза (гірничі роботи).

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області