Вища і професійна освіта

На базі Кам’янського вищого професійного училища було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Враховуючи значущість цієї професії на ринку праці регіону захід проводився за участю представників місцевої влади м. Кам’янське, базового підприємства.

В конкурсі взяли участь переможці І етапів – випускники 10 професійно-технічних навчальних закладів області (мм. Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Новомосковська, Павлограда, с. Саксагань, с. Олександрівка).

За умовами конкурсу учасники вирішували тести на комп'ютері, виконували розрахункову задачу, виконували практичне завдання (складання реверсивного пуску асинхронним двигуном з короткозамкнутим ротором).

Педагогічним працівникам, які супроводжували учасників конкурсу, було презентовано педагогічний досвід Кам’янського ВПУ з підготовки майбутніх фахівців.

За результатами конкурсу визначено переможців, які посіли:

І місце – Тарасов Данило Юрійович, учень  Кам’янського вищого

професійного училища;

ІІ місце – Мироненков Олександр Олександрович, учень  Вищого професійного училища №17;

ІІІ місце – Чорний Сергій Олександрович, учень Дніпровського центру професійно-технічної освіти.

Захід висвітлив досягнення профтехосвіти Дніпропетровщини, а також проблеми щодо професійної підготовки робітників – електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області