Вища і професійна освіта

Виховання сучасної креативної особистості в рамках потреб сьогодення – саме таку мету поставила літня школи комп'ютерного моделювання у Дежавному ВНЗ «Національний гірничий університет» (м. Дніпро).

 «Літня школа комп'ютерного моделювання» –  один з численних освітніх проектів, які проводить кафедра основ конструювання механізмів і машин НГУ. 

Ініціаторами ідеї літньої школи комп'ютерного моделювання є завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин доцент К.А. Зіборов та провідний викладач напрямку комп’ютерного дизайну І. В. Вернер.

Заняття відбуваються на базі лабораторії інформаційних технологій проектування Національного гірничого університету за підтримки авторизованого центру «Autodesk» в м. Дніпро і навчального центру «Інфотех» .

У проекті взяли участь представники різних вікових категорій та різного досвіду роботи в програмних продуктах: школярі міста, студенти Національного гірничого університету та Придніпровської академії будівництва і архітектури, пересічні громадяни та викладачі вищих навчальних закладів.

Безкоштовне експрес-навчання дозволило всім бажаючим засвоїти базові навички роботи в Autodesk 3Ds Max. Слухачі мали можливість прослухати практичний курс з основ архітектурного та інтер’єрного дизайну.

 

Інформаційно-аналітичний центр

 Національного гірничого університету