Вища і професійна освіта

Команда студентів Національного гірничого університету (м. Дніпро) достойно виступила у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з математики, що відбулася у Сумському Державному університеті у другій декаді травня 2017р. Наші студенти змагалися в двох категоріях: Т – загальна категорія – технічні науки, С – категорія з обмеженою кількістю годин на викладання математики.

Отримані результати надихають і студентів і викладачів на подальшу співпрацю. В категорії С студент Святослав Тесленко (ФІТ група 122-16-3) посів ПЕРШЕ місце; студент Володимир Твардовський (ММФ, ГМмм-15-1) – переможець олімпіади 2016 року в даній категорії цього року теж посів призове ТРЕТЄ місце.

У групі Т (найскладніша група за рівнем завдань) змагалися Оксана Безугла (ФІТ, група 124-16-1), Андрій Тараненко (ФІТ-125-16-3), Станіслав Авраменко (САіт-15-1) й Ангеліна Трифонова (САіт-15-2) і показали достойні результати.

Успіх наших студентів забезпечили викладачі кафедри вищої математики, що є активними учасниками роботи Центру фундаментальної підготовки НГУ. Педагогічна майстерність, любов до математики і батьківська турбота професора Володимира Федоровича Сторчая – керівника команди, організатора занять поглибленого рівня; старшого викладача Людмили Іванівни Шелест – організатора занять поглибленого рівня та проведення 1-го туру олімпіади; Наталії Петрівни Уланової – лектора; професора Тетяни Станіславівни Кагадій – лектора й організатора проведення 1-го туру олімпіади, – сприяли такому високому результату.

Керівництво університету в особі ректора Геннадія Григоровича Півняка привітали студентів-переможців й увесь колектив кафедри. У залі засідань ректорату відбулася тепла зустріч, відверта розмова зі студентам і викладачами. Подарунки, грамоти як зовнішня відзнака таланту і наполегливості молодого і старшого покоління були прийняті з вдячністю.

 

Інформація кафедри вищої математики НГУ