Вища і професійна освіта

Керівники Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти (далі ДЦПТО), прийняли участь у тренінгу-семінарі 14 громадських організацій учасників АТО з 10 районів області "Від проектної ідеї до реалізації".

Мета тренінгу-семінару: посилення інституційної спроможності ветеранських громадських організацій в роботі з донорськими структурами вітчизняних та міжнародних благодійних фондів, організаціями, бізнес-структурами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Учасникам семінару надали знання з підготовки проектних заявок та пропозицій щодо участі у конкурсах, реалізації проектів побудови ефективної комунікації з оточуючим середовищем.

 Керівництво ДЦПТО проінформувало учасників тренінгу-семінару про можливості навчального закладу щодо співпраці з місцевими органами влади, сільськими та селищними радами, громадськими організаціями  та звернулось з пропозицією налагодження співпраці з організації  професійного навчання, підвищення кваліфікації,  організації та проведення реабілітаційних заходів з учасниками АТО, внутрішньо-переміщеними особами та їх дітьми.

Переконані, що заклад ПТО може бути реальним виконавцем державних обов’язків для цієї категорії населення.

 

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області