Вища і професійна освіта

За підтримки міського голови Дніпра Бориса Філатова реалізовується пілотна програма з навчання професійної підготовки та перепідготовки учасників антитерористичної операції, їх дітей та внутрішньо переміщених осіб. Програма передбачає 3-5 місячне навчання та курсової підготовки з пріоритетних професій: будівельної галузі та сфери автотранспорту.

На базі Дніпровського центру професійно-технічної освіти для вищезазначеної категорії населення проведено день відкритих дверей, де продемонстровано майстер-класи, виставки технічної творчості, майстерні та аудиторії, презентована матеріально-технічна база навчального закладу. На ряду з цим кожен мав змогу звернутися за підтримкою та вирішення нагальних питань до щодо вибору майбутньої професії.

У закладі за підтримки Європейського Союзу відкритий та успішно працює центр для внутрішньо переміщених осіб, за підтримки німецького благодійного фонду« GIZ» створений та працює тренінговий кабінет психосоціальної підтримки та роботі з конфліктами, організації та проведення реабілітаційних заходів з учасниками АТО, внутрішньо – переміщеними особами та їх дітей.

В рамках проведення заходу учасники зустрілися з вчителем, Заслуженим працівником культури України , поетесою Зоєю Ружиною, яка презентувала власну роботу з національно-патріотичного спрямування.. Продемонстровано роботи Всеукраїнського об'єднання «Поступ жінок-мироносець», громадської організації «Мистецький спецназ», збірку пісень присвячену Україні.

Створення реальних умов для потреб населення у професійному зростанні та навчанні є головним пріоритетом дій навчальних закладів системи ПТО Дніпропетровщини на 2017/2018 н.р.

 

В.ВАСИЛИНЕНКО,

директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти

у Дніпропетровській області, Заслужений працівник освіти України